Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Lecker´s

Lecker´s

Již v roce 1935 vyráběla rodina Leckerů v bavorském městě Furth im Wald prášek na pečení. V roce 1997 byla společnost převzata námi, protože neexistoval žádný nástupce a od té doby sídlí rodinný podnik Lecker's Bio Manufaktur, vyrábějící přírodní pečivo a ingredience, ve městě Wörrstadt v Rheinhessenu. Produktová řada se od té doby neustále vyvíjí a rozšiřuje.

Naše výrobky najdete nejen v obchodech s bio a přírodními potravinami v Německu, ale nyní jsme zastoupeni v mnoha částech světa. Všechny naše pečicí ingredience jsou samozřejmě biologického původu, a proto pocházejí z ekologického zemědělství - milujeme a šetříme životním prostředí!

Nejen zavedení bezfosfátového práškového pečiva "Reinweinstein", ale také rodinná tradice ve společnosti, nás vždy vedly k tomu, abychom v naší každodenní práci usilovali o to nejlepší. Ať už jde o prodej, výrobu, marketing nebo management, každý zaměstnanec v našem týmu je vždy vysoce motivovaný a baví ho zkoušet nové nápady vhodné pro pečení - protože našim zákazníkům chceme nabízet nejen ekologické pečící ingredience, ale také jim chceme ukázat, jak je lze inspirovat naší vášní k pečení.

Váš tým společnosti Lecker's Bio Manufaktur GmbH

Produkty značky

Menu Doprava zdarma Facebook Instagram LinkedIn Hledat Zavřít