Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

O nás

Jsme Health box, původně jsme se chtěli zabývat zdravými automaty do menších firem a korporátů, kde by zaměstnanci našli zdravé, kvalitní pochutiny a nápoje - a to stále platí, jenže...

Velmi rychle si nás jako velmi nadějného českého startupu všimli a byli jsme pozvání do Paříže do Louvru na veletrh, kde se nám následně podařilo zajistit výhradní zastoupení pro ČR i SK s desítkami neskutečných značek. Vítejte na našem eShopu, kde všechny tyhle značky naleznete! S každou značkou je spojen unikátní příběh. Osobně se známe s majiteli jednotlivých značek, jsme s nimi v pravidelném kontaktu a proto víme, co prodáváme a jak jedinečné věci prodáváme. 

V portfoliu máme značky například z Nizozemí, Sardinie, Belgie přes Francii, Rakousko, Švédsko až po Rumunsko. Zakládáme si na to, aby kosmetické položky e-shopu byly přírodní a aby doplňky výživy vhodné pro sportovce, byly co nejméně chemické. Sami jsme konzumenti a spotřebitelé našich výrobků, protože náš tým spojuje zdravý životní styl, pohyb a touha pomoci.

Touha pomoci, protože existujeme především proto, abychom mohli dávat práci postiženým lidem. Máme tým skoro 450 handicapovaných, kteří nám se vším pomáhají. Od výroby potravin až po účetnictví. Koupí výrobků tak skutečně pomůžete dobré věci. V diáři už máme naplánované charitativní akce, jejichž výtěžky budou podporovat různé organizace.Čekají nás eventy zaměřené na pohyb a zdravý životní styl. 

Naším hlavním cílem je především ale zaměstnávat více a více hendikepovaných lidí, proto děkujeme za každý zakoupený výrobek na našem e-shopu, který nám přidá práci a tím pádem pomůže zaměstnat daleko více zdravotně znevýhodněných.

Více o healtboxu zjistíte na oficiálních stránkách www.htbox.cz

Menu Doprava zdarma Facebook Instagram LinkedIn Hledat Zavřít