Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Reklamace

Zrušení objednávky

Rozmyslet se může každý a zde Vás informujeme jak postupovat při různých situacích.

1. Dokud není objednávka vyřízena a expedována, stačí nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky, kde nám sdělíte číslo objednávky.

2. Jestliže objednávku nestihnete zrušit a rozmyslíte se těsně po expedicí nebo před doručením, stačí zásilku odmítnout a přepravce nám ji sám vrátí.


Vrácení/výměna zboží v zákonné lhůtě

Postup při vrácení zboží:

1. Informujte nás o záměru vrátit zboží prostřednictvím e-mailu info@htbox.cz.

2. V případě, že budete požadovat výměnu za jiné zboží, uveďte skutečnost do zprávy, abychom mohli potvrdit rezervaci..

3. V případě, že vracené zboží je částí objednávky, které náležela doprava zdarma a nebylo Vám tedy účtováno dopravné a cena objednávky se vrácením části objednávky sníží pod tento limit, jsme oprávněni ponížit vrácenou částku o dopravné, protože nebyla splněna podmínka pro získání výhody dopravného zdarma.

4. V případě výměny za jiné zboží jsme oprávněni účtovat dopravné podle zvoleného dopravce.

5. Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět na reklamační oddělení (případně než prokážete, že vracené zboží nám již bylo odesláno).

V žádném případě nezasílejte zboží na dobírku! Nebude přijato a odesláno zpět. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno zpět na náklady zasílajícího.

Reklamace zboží

Nekompletní nebo odlišné zboží

Pokud doručené zboží bylo dodáno nekompletně nebo neodpovídá objednanému typu, prosíme informujte nás prostřednictvím e-mailu (info@htbox.cz) . Celou situaci prověříme a navrhneme řešení.

Poškozené zboží

Při přebírání zboží od přepravce pečlivě zkontrolujte obsah zásilky. Poškozené zboží nepřebírejte. Je-li zboží poškozeno, aniž by byl neporušený obal, informujte přepravce. Více informací níže v sekci Reklamace u přepravce.

Záruční doba

U potravin a doplňků stravy je záruční doba uvedena na obalu. U ostatního zboží je záruka 24 měsíců od převzetí. Záruku nelze uplatnit na běžné opotřebení zboží a na dárky ke zboží. V případě, že spotřebitel objeví na zakoupeném zboží v průběhu záruční doby vadu, má právo jej reklamovat.

O reklamaci zboží dejte vědět na info@htbox.cz, popište nám důvod k reklamaci a my pro vás připravíme Reklamačního asistenta s postupem, jak nám zboží bezplatně vrátit.

O přijetí zboží do reklamačního řízení budete informováni do tří pracovních dnů od přijetí zásilky. Reklamaci vyřídíme nejdéle do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží. O způsobu vyřízení bude zákazník informován naším pracovníkem buď prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy

Pro odstoupení od kupní smlouvy může kupující využit vzorový formulář poskytovaný prodávajícím:

Vzorový reklamační formulář se můžete stáhnout zde.

Reklamace u přepravce

Při přebírání zboží od přepravce si prosím pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Zásilku, která jeví známky poškození, nepřebírejte.

Je-li zboží poškozeno, ačkoliv byl obal neporušený, je potřeba o této skutečnosti co nejdříve informovat přepravce, v závislosti na druhu vámi vybrané přepravy.

Menu Doprava zdarma Facebook Instagram LinkedIn Hledat Zavřít