Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Kriket

Kriket

Belgická značka vyrábějící lahodné, bio, bezlepkové snack tyčinky z cvrččí mouky, produkované na cvrččí bio farmě v centru Bruselu.

KRIKET se zrodil z frustrace ze současného potravinového systému.
Věříme, že snack budoucnosti musí splňovat těchto pět hodnot a musí být...

INTELIGENTNÍ
KRIKET je výsledkem dní, týdnů, měsíců experimentování v naší testovací kuchyni. Náš jedinečný recept jsme vyvinuli společně s vědci z potravin HoGent, kuchaři a dietology. Naše mise? Přináší vysokou výživovou hodnotu s co nejmenší ekologickou stopou v jedné lahodné tyčince. Chytrý snack!

ZDRAVÝ
KRIKET vám dodává energii a množství cenných živin. Co nabízíme? Proteiny nejvyšší kvality, působivý sortiment vitamínů a minerálů a dobrou dávku vlákniny. Sbohem, cukr padá!

PRŮHLEDNÝ
Chceme vyrobit 100% spravedlivý produkt v plné transparentnosti. Bez konzervačních látek, přísad nebo umělých cukrů a vyrobený v Belgii. Tímto způsobem můžeme sledovat výrobní proces na každém kroku. Čisté organické ingredience nejvyšší kvality, kontrolované TÜV NORD Integra. Žádné pózování. Nic neskrýváme!

INOVATIVNÍ
KRIKET je malá tyčinka s velkým plánem: ukazuje, jak může být náš potravinový systém udržitelnější. Více lesa, méně skleníkových plynů. Pouze organické složky a co nejvíce místních dodavatelů. Hvězdou celé show je samozřejmě naše cvrččí mouka vyrobená v bruselské městské farmě. Jste připraveni na revoluci?

(R)EVOLUČNÍ
Vytváříme perfektní svačinu, to nás udržuje v chodu. Neustále hledáme způsoby, jak vylepšit KRIKET. Nápady? Posloucháme!


Produkty značky

Menu Doprava zdarma Facebook Instagram LinkedIn Hledat Zavřít