Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Ehrmann

Ehrmann

Společnost Ehrmann se jako jedna z předních německých mlékáren ohlíží na svoji dlouhou tradici. V roce 1920 založil mlékárenský mistr Alois Ehrmann st. jako samostatný živnostník mlékárnu a o pět let později si najal spolupracovníky. Tím položil základní kámen rozrůstající se společnosti a tento trend trvá do dneška. Dnes je Ehrmann mezinárodní společností, která vyrábí v sedmi provozovnách.

Produkty společnosti Ehrmann stojí na nejvyšší úrovni chuťové kvality. Vyrábí se s maximální péčí a za neustálé kontroly. Rozsáhlé kontroly od přejímky surovin až po plnění zaručují, že všechny produkty společnosti Ehrmann budou trvale dosahovat zavedené vysoké kvality.

Základní recept na vysokou kvalitu a dokonalý požitek z každého produktu Ehrmann zahrnuje tři hlavní ingredience: nejlepší suroviny, nejmodernější zpracování a komplexní kontrolu. Špičkové produkty lze vyrábět jenom z bezvadných a prvotřídních surovin.

Od prvního dne zpracováváme výhradně nejlepší mléko, které je denně dodáváno čerstvé z malých zemědělských provozoven s maximálně padesáti krávami. Převážná většina našich dojnic se pase na přírodních pastvinách v Alpách a více než 90 % našich zemědělců si nechává mléko dobrovolně kontrolovat ve státních laboratořích ještě před expedicí do naší mlékárny.

Jakmile je mléko dodáno k nám, je zkontrolováno a šetrně pasterizováno, absolvuje proces svého zpracování až po výsledný produkt naším vysoce moderním výrobním zařízením, na němž průběžně provádíme proaktivní servis. V průměru realizujeme kompletní výměnu našich výrobních zařízení každé tři až čtyři roky.

Samozřejmostí je pro nás komplexní kontrola fyzikálních, chemických, mikrobiologických a senzorických parametrů syrového mléka a také rozsáhlá vstupní kontrola všech dalších surovin, které musí být doloženy laboratorními certifikáty a analytickými zprávami. Každý den se u společnosti Ehrmann provádí kolem 5 000 analýz.

Produkty značky

Menu Doprava zdarma Facebook Instagram LinkedIn Hledat Zavřít