Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Divine Tea

Divine Tea

Jsme z Nakotne!

Abychom byli konkrétnější - z malé vesnice uprostřed Lotyšska. Záleží nám na budocunosti naší planety, na které budou jednou žít naše děti. Záleží nám na tom, abyste byli zdraví, takže v naší výrobě používáme pouze organické bobulové ovoce a čaj. Organický znamená bez pesticidů a čistý ve všech ohledech!
Naše výrobky jsou vyráběny v malé, ale moderní továrně. Jsme pevně přesvědčeni, že čaj připravený s láskou a péčí chutná mnohem jinak - mnohem lépe. Vyrábíme kvalitní produkt z čerstvého, pravého čaje. Při výrobě našich produktů nepoužíváme konzervační látky, koncentráty ani látky zlepšující chuť. Cukr je pro nás tabu, takže ke slazení našich produktů používáme pouze fruktózový sirup, organické agáve nebo vůbec žádná sladidla. Věříme, že všechno zdravé může být zároveň chutné. Pravá domácí výroba s péčí a láskou. 
Podporujeme taká místní komunitu tím, že většinu našich surovin odebíráme od místních zemědělců. Kvalita výrobků a vynikající chuť jsou pro nás prvořadé, proto pečlivě vybíráme suroviny a spolupracujeme pouze se spolehlivými dodavateli. Při výrobě našeho "božského čaje" je důležité postupovat pomalu, aby se zachovalo co nejvíce cenných látek. Pomalu vařený pravý čaj!

Produkty značky

Menu Doprava zdarma Facebook Instagram LinkedIn Hledat Zavřít