Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

BeeBad

BeeBad

BEEBAD® energy drink je nová značka vytvořená společností Matrunita Mediterranea S.r.l. (Parodi Group). Je to první energetický nápoj vyrobený v Itálii, oslazený pouze medem. Neobsahuje rafinované cukry a taurin. Jeho energetické vlastnosti pocházejí z použití přírodních ingrediencí: medu; extraktu propolisu; extraktu včelí mateří kašičky; extraktu ženšenu; přírodního kofeinu; extraktu z maky a vitaminů B6 a B12. Přísady, které dodávají našemu tělu sílu a vitalitu bez známek únavy nebo otravy chemickými látkami.

BEEBAD® je přírodní zdroj energie, který zvyšuje soustředění, koncentraci, fyzickou a duševní sílu k udržení rytmů diktovaných moderním životním stylem. Díky svým přírodním a energetickým vlastnostem je ideální pro sportovce, studenty a pracující.

Trocha historie značky:
1865
Giovanni Battista Parodi emigruje z Evropy do Jižní Ameriky. Odchází z Mele (Ligurie, Itálie) a přijíždí do Buenos Aires (Argentina), kde začíná pracovat v zahradnickém sektoru.

1905
Domingo Juan Parodi (syn Giovanniho Battisty) zahajuje obchodní činnost a přepravu zboží (prodej krmiv, mléka a distribuce zahradnických produktů).

1918
První obchod se stavebním materiálem rodiny Parodi je slavnostně otevřen, aby mohl prodávat zboží veřejnosti. Kromě toho je zřízena elektrická pila pro průmyslovou činnost.

1930
Juan Marcos Parodi a Santiago Parodi (synové Dominga) rozšiřují svou činnost směrem k dovozu z Evropy (hygienické výrobky, pozinkované plechy, cement, broušenédřevo a žehličky). Rovněž získají 400 hektarovou továrnu v Buenos Aires, která je určena k produkci mléka a chovu hospodářských zvířat.

1949
Zahájí výstavbu skladu 10 000 metrů čtverečních pro skladování surovin (jižní oblast provincie Buenos Aires).

1955
„Parodi Combustibles“ se rodí pro distribuci paliv a olejů výhradně pro YPF (Yacimientos Petrolíferos Fiscales) v jižní oblasti provincie Buenos Aires.

1967
Nelson Juan Parodi (syn Santiaga) získává sklad a ranč o rozloze 7 500 hektarů v provincii Santa Fe k chovu 4000 kusů skotu.

1970
Výstavba první vysoce produktivní pily v Argentině (provincie Misiones). Sousedství „Nelson Juan Parodi“ je založeno s cílem poskytnout bydlení zaměstnancům pily.

1994
Diego Parodi (Nelsonův syn) začíná výrobou úlů.

1997
První export velkoobchodu s medem, dřevěnými obaly a úly z Argentiny na mezinárodní trh.

2005
Slavnostní otevření ústředí Matrunita Mediterranea S.r.l. v Itálii (první zahraniční sídlo rodinného podniku) s cílem stát se světovým lídrem v importně-exportním obchodu s medem.

2008
Mezinárodní expanze společnosti pro získávání medu prostřednictvím slavnostního otevření sídla ve Spojených státech, Brazílii, Chile, Etiopii, Španělsku, Rumunsku, Ukrajině, Uruguayi a Vietnamu.

2011
Inaugurace průmyslového závodu na zpracování medu v Itálii, který slouží evropskému potravinářskému průmyslu.

2016
Vytvoření jednotky B2C pro vývoj maloobchodních produktů na bázi medu: La Dolce Vita (med), BEEBAD (energetický nápoj), Mr. Honey & Mrs. Fruit (roztíratelné krémy), Apisalus (zdravotnické prostředky).

Produkty značky

Menu Doprava zdarma Facebook Instagram LinkedIn Hledat Zavřít