Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Soha

Soha

Kosmetická značka Soha byla vytvořena v roce 2006 na Sardinii místním Sardiňanem z Ogliastry, Giovannim Pisu, který pracoval v módním průmyslu pro některé z předních světových značek a Andrem Baradatem, francouzským občanem, který přijal tento ostrov jako svůj druhý domov a který pracoval v kosmetickém průmyslu v marketingu a brandingu. Oba zakladatelé žili mnoho let v zahraničí (v Londýně, Paříži a New Yorku), ale rozhodli se vrátit na Sardinii, aby znovuobjevili její dědictví a přispěli k podpoře místní ekonomiky.

"Soha je náš první projekt jako pocta Sardinii, její historii a jejím lidem a způsob, jak vrátit tomuto úžasnému ostrovu to, co jsme se naučili z našich let v zahraničí." Giovanni & Andre

Jméno značky Soha je odvozeno od „sa Soha“, lasa od IsSohadores ve střední Sardinii. Provaz připomíná zkroucené dráty a spojení tradičních prvků klenotnictví a místního řemeslného zpracování. Druhý význam této značky je inspirován uměleckou akcí „legarsi alla montagna“ místní umělkyně Maria Lai, která v 70. letech 20. století svázala stuhou všechny domy své vesnice, aby podpořila přátelské vztahy a směnný obchod mezi obyvateli vesnice.

Soha Beauty se inspiruje nekontaminovanou sardinskou přírodou. Její filozofie spočívá v používání přírodních ingrediencí, vytváření krásného designu vzorců a poskytování potěšení z použití esencí a vůní, které jsou nedílnou součástí sardinské přírody.

Soha také vytvořila a patentovala exkluzivní výtažek z hroznů Cannonau - 3x koncentrovanější v polyfenolech proti stárnutí než jiné hrozny, což je jedna z klíčových složek používaných v našich produktech.

Produkty značky

Menu Doprava zdarma Facebook Instagram LinkedIn Hledat Zavřít