Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Millésime

Millésime

Millésime Chocolat je rodinná čokoládovna typu bean-to-bar se sídlem v belgickém Liége (Lutych), která pracuje přímo s kakaovými boby. Je to jeden z mála čokoládoven typu bean-to-bar v celé Belgii.
Každá z našich čokolád je exkluzivní, protože udržuje chuť ročníku sklizně svých bobů, které pochází ze specifického terénu a oblasti. Nemícháme různé sklizně, oblasti ani ročníky. Pracujeme pouze s boby z výjimečných plantáží a terénů, čímž klademe důraz na jejich specifické vlastnosti. 
Používáme pouze kakaové boby z plantáží šetrných k životnímu prostředí, které nepocházejí z intenzivního zemědělství, nýbrž z udržitelného zemědělství
Stejně jako ve světě výroby vína, je naším hlavním cílem propagace přírodních produktů s příchutěmi, které se mění z jednoho roku na druhý, při zachování základních charakteristik každého regionu nebo země.
Rovněž dbáme na to, aby farmáři dostali spravedlivé mzdy a tvrdě se stavíme proti dětské práci.
Staráme se o celý proces výroby čokolády, od pražení surových kakaových bobů až po hotové výrobky. Naším cílem je využít našich zkušeností od výběru bobů až po prodej koncovým zákazníkům.


Produkty značky

Menu Doprava zdarma Facebook Instagram LinkedIn Hledat Zavřít