Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Cocosolis

Cocosolis

COCOSOLIS je značka přírodní a organické kosmetiky. Je ve vlastnictví Purmerul ltd., společnosti zaměřené na kvalitě a čistotě produktů, péči o lidi a přírodu.

Každá složka je pečlivě vybíraná - podle toho, odkud pochází, jak se sklízí, jak se zpracovává, zda se pěstuje v čistých oblastech s ekologickým zemědělstvím, a poté tak Zemi ponechá čistou. 
Oleje jsou získávány z různých částí světa - pečlivě vybírány speciálně pro vás. Jsou vždy přírodní, kultivované metodami ekologického zemědělství, bez použití pesticidů nebo chemikálií, které otráví naši neocenitelnou zemi a nás. Každá složka k vám přichází v té nejčistější formě. Všechny oleje jsou lisovány za studena ze syrových semen a ořechů. Tento způsob výroby zachovává maximální množství přírodních živin a dává pokožce a vlasům obrovský přísun přírodních vitamínů, antioxidantů a biologicky aktivních látek. Nikdy nejsou používány rafinované nebo syntetické minerální oleje.

Vysokou účinnost svých výrobků dosahují nejen použitím vysoce kvalitních surovin, ale také pečlivým formulováním každého produktu. Všechny ingredience dávají smysl dohromady, vzájemně se doplňují a poskytují to nejlepší z toho, co kůže a vlasy potřebují, se silou, která pochází pouze z přírodních olejů. Kosmetika se tak stává skutečnou „výživou“ pro pokožku, a je neškodná a šetrná k životnímu prostředí.


Produkty značky

Menu Doprava zdarma Facebook Instagram LinkedIn Hledat Zavřít