Snídaňové balíčky

Není lepší začátek dne než příjemné probuzení, po kterém přijde na řadu dobrá snídaně. To první vám sice nezaručíme, ale se snídaní vám i vašim kolegům rádi pomůžeme. Podle vašich přání připravíme jídlo, na kterém si pochutnáte a které vám dodá energii do práce. A ještě ho dovezeme až do firmy.

Proč si objednat zdravé snídaně do práce?

  • Společné snídaně připravuje čím dál víc firem. A zaměstnanci takový příjemný start pracovního dne milují. Jenže kdo se má pořád starat o mazání chleba, krájení ovoce nebo vaření vajíček?
  • My to vyřešíme za vás! Zdravé snídaně sestavíme podle přání vašich zaměstnanců a ještě vám je přivezeme až do práce. A pokud máte externisty, kteří pracují z domu, doručíme je i jim. A uvidíte, jak u nich zabodujete.
  • Hravě tak posunete well being zaměstnanců o stupínek výš. A protože se na přípravě jídla podílejí tělesně postižení, váš zaměstnavatel ušetří na invalidní dani.

Jaké snídaně vám nabízíme?

Ty nejlepší. Naše snídaňové balíčky jsou zdravé, dobré a vyvážené. Navíc sledujeme nejmodernější výživové trendy. A samozřejmě je taky v praxi využíváme. Proto si u nás vyberete různé typy snídaní i jejich kombinace. Jsou mezi nimi například:

  • Fit snídaně
  • Snídaně bez cukru
  • Snídaně bez mouky
  • Low carb snídaně
  • Snídaně bez laktózy

Každý si tak v našich snídaňových balíčcích najde to své. A nemusíte se bát, že by nad jídlem někdo ohrnoval nos.

Snadno si vyberou i lidé, kteří jsou alergičtí nebo citliví na mléko, lepek a další potraviny. A 100% ocení, že na ně při výběru jídla myslíte.

Zdravé snídaně, se kterými vyřešíte náhradní plnění

Všechny firmy, které mají alespoň 25 zaměstnanců, musí podle zákona zaměstnávat tělesně postižené. Jenže ne vždy to jde. V takovém případě máte 2 možnosti, jak to řešit:

  • Každoročně platit invalidní daň.
  • Využít náhradní plnění.

A právě druhou možnost nabízí zdravé snídaně do práce (i další služby) od Health Boxu. Zaměstnáváme totiž hendikepované. Veškeré výdaje za snídaňové balíčky tak můžete zapsat do náhradního plnění. A z každé koruny ušetříte 36 haléřů, které byste jinak zaplatili na invalidní dani.

Pochutnejte si společně s kolegy na zdravé snídani

Snídaňové balíčky sestavíme podle vašich přání. Tak, aby byly zdravé a zároveň vám i kolegům co nejvíc chutnaly. Každý si tak přijde na své a do práce se pustí dobře naladěný a plný energie. A zaměstnavatel ocení, že může náklady zahrnout do náhradního plnění. Ozvěte se nám a domluvíme se, jakou snídani vám můžeme připravit.