O Nás

Jsme jedineční. A baví nás to!

Ano, někomu to může znít trochu namyšleně. Znáte ale jinou firmu na trhu, která nabízí tolik benefitů pro zdravý životní styl zaměstnanců a ještě zaměstnavateli umožňuje, aby náklady zahrnul do náhradního plnění? My ne. A jsme na to hrdí.

V čem jsme jiní?

Jasně, firemní benefity a well being programy nabízí spousta firem. My na to ale jdeme jinak. Snažíme se naše služby co nejvíc přizpůsobit každému klientovi a jeho zaměstnancům.

A čím přesně se lišíme? Tak třeba:

  • V našich zdravých automatech Heatlth Box najdete jen kvalitní a zdravé jídlo.
  • Vaši zaměstnanci jídlo nejdřív ochutnají a sami si vyberou, co v automatech chtějí.
  • Kompletně zorganizujeme i eventy zaměřené na pohyb a zdravý životní styl – postaráme se o všechno od úvodního naplánování přes zajištění zdravého občerstvení a organizaci na místě po nafocení a natočení videí.
  • Připravíme snídaňové balíčky, které odpovídají aktuálním výživovým trendům i chuti a přání vašich zaměstnanců. A dovezeme vám je do práce, na pobočky nebo třeba rozvezeme externistům.
  • Přímo k vám do firmy přijedeme s mobilními kryokomorami. Dáte tak zaměstnancům benefit, který jinde nenajdou. Perfektní součást vašeho well being programu.

A hlavně – máme tým skoro 50 hendikepovaných, kteří nám se vším pomáhají. Od balení potravin přes účetnictví až po obsluhu kryokomor. Uděláte tak dobrý skutek a ještě si veškeré náklady zahrnete do náhradního plnění.

Jaký je náš příběh?

  • Vlastně úplně jednoduchý. Dva kamarádi Marek Jašek a Petr Bažík, kteří spoustu let externě spolupracovali, se rozhodli, že spojí své síly do jednoho projektu. Využili přitom zkušenosti, které získali jako zaměstnanci i podnikatelé, a zaměřili se na oblasti, ve kterých se cítí nejlíp. Tedy na pohyb, zdravý životní styl a well being zaměstnanců.
  • Brzy ale narazili na to, že u některých služeb je omezují personální kapacity jejich dodavatelů. Proto se rozhodli, že na to půjdou jinak. A ze spolupráce s hendikepovanými, která měl být původně jen jednou ze součástí jejich aktivit, udělají hlavní výhodu.
  • Plánovanou spolupráci s chráněnými dílnami Myjómi a A-Aska grafik proto výrazně rozšířili a získali tak šanci využít pomoc několika set zdravotně postižených. A byl to nejlepší krok, jaký mohli udělat! Nemuseli se už ohlížet na to, kdy má který dodavatel čas a mohli reagovat mnohem pružněji. A tím pádem rozšířit služby a zaručit rychlé dodání.
  • Tahle výhoda (stejně jako spousta dalších) samozřejmě platí i dál. Logicky. Vždyť taky díky ní se zaměstnavatelé do Health Boxu zamilovali. Možnost zahrnout náklady na zaměstnanecké benefity do náhradního plnění totiž jen tak někde nenajdete.