Health Box

Rohlík s vlašákem? Tak zdravá svačina rozhodně nevypadá. A jestli chcete zdravé a spokojené zaměstnance, bez správného jídla to nepůjde. Proto jsme vymysleli Health Box. Ať už vaši kolegové chtějí low carb potraviny, jídlo pro vegany nebo třeba bez cukru či laktózy, určitě je nezklameme.

Co je Health Box?

  • Health Box je výdejní automat na zdravé jídlo, který je jedinečný tím, co nabízí. Nejsou v něm nezdravé přeslazené čokolády nebo nápoje plné cukrů a chemie. Místo toho na zaměstnance čeká vyvážené jídlo, které si sami vyberou při úvodní ochutnávce.
  • Všichni tak dostanete zdravé svačiny na míru. A navíc získáte spokojenější kolegy.
  • Health Box přitom potěší i vašeho zaměstnavatele. Protože se na celém projektu podílejí zdravotně postižení, uděláte dobrý skutek a ještě zahrnete veškeré náklady do náhradního plnění.

Jak vše funguje?

  • Většinu potravin si vyberou přímo zaměstnanci. Už při úvodní ochutnávce rozhodnou, co ve vašem zdravém automatu bude. A protože používáme chytré automaty, máme vždy přehled o zásobách zboží.
  • Nemusíte se tak bát, že byste byli týden bez svého oblíbeného jídla. Všechno včas doplníme. Anebo podle zájmu lidí nabídku upravíme. Tak, aby vám vždy přišla co nejvíc k chuti.
  • Postaráme se taky o všechny související záležitosti. Od dodání automatu, přes dodávky zboží a veškerý servis až po většinu administrativy. Vy nemusíte řešit téměř nic. Jen rozdáte zaměstnancům čipy pro výběr z automatu a zadáte, jaký kredit jim máme každý měsíc nabít.

Zdravé svačiny, se kterými vyřešíte náhradní plnění

Všechny firmy, které mají alespoň 25 zaměstnanců, musí podle zákona zaměstnávat tělesně postižené. Jenže ne vždy to jde. V takovém případě máte 2 možnosti, jak to řešit:

  • Každoročně platit invalidní daň.
  • Využít náhradní plnění.

A právě druhou možnost nabízí zdravé automaty (i další služby) Health Box. Zaměstnáváme totiž hendikepované. Veškeré náklady spojené s Health Boxy tak můžete zapsat do náhradního plnění. A z každé koruny ušetříte 36 haléřů, které byste jinak zaplatili na invalidní dani.

Líbí se vám Health Box?
Chcete ho také?

Získejte i vy spokojenější a produktivnější zaměstnance a kolegy. Udělejte něco pro well being a dopřejte jim zdravé svačiny podle jejich chuti. A ještě ušetřete na invalidní dani díky náhradnímu plnění. Ozvěte se nám a rádi vám vysvětlíme všechny detaily.