Catering

Zapomeňte na řízky, guláš a chlebíčky, po kterých jsou všichni unavení a otupělí. Správný catering už dávno vypadá jinak – je dobrý, vyvážený a dodá energii. A přesně takové zdravé občerstvení do práce i na eventy připravíme pro vaše kolegy a zaměstnance my.

Proč si objednat zdravý catering?

  • U nás se nemusíte bát laciných receptů a umaštěných trendů, které byly IN před 30 lety. Se skladbou jídla nám pomáhají nejlepší odborníci ve svém oboru. A dbají na to, aby vše bylo zdravé a vyvážené a přitom opravdu dobré. I po jídle tak budete plní energie a chuti do další zábavy nebo práce.
  • Neřešíme jen catering na eventy, ale zdravé občerstvení vám přivezeme i do práce. A nezáleží na tom, jestli pořádáte konferenci nebo chcete jen potěšit zaměstnance.
  • I při přípravě jídla na cateringy spolupracujeme s tělesně postiženými. Váš zaměstnavatel si tak náklady na občerstvení přidá do náhradního plnění. A spokojení budou kolegové i váš šéf.

Co všechno vám nabízíme?

  • Zajistíme vám catering na eventy a přivezeme zdravé občerstvení až do práce. Jídlo navíc poskládáme podle přání a chuti vás a vašich kolegů. Navrch přidáme i praktické ukázky přípravy jídel podle aktuálních trendů zdravého stravování.
  • A podělíme se taky o trochu té užitečné teorie. Vždy s námi totiž jezdí odborníci, kteří vám poradí se správným stravováním. Ať už při přednášce o správném složení surovin v jídle nebo konzultací jídelníčku. Vaši kolegové, kteří jsou citliví nebo alergičtí například na lepek či laktózu, podobné informace 100% ocení.

Zdravé občerstvení, se kterým vyřešíte náhradní plnění

Všechny firmy, které mají alespoň 25 zaměstnanců, musí podle zákona zaměstnávat tělesně postižené. Jenže ne vždy to jde. V takovém případě máte 2 možnosti, jak to řešit:

  • Každoročně platit invalidní daň.
  • Využít náhradní plnění.

A právě druhou možnost nabízí zdravé občerstvení (i další služby) od Health Boxu. Zaměstnáváme totiž hendikepované. Veškeré výdaje za catering tak můžete zapsat do náhradního plnění. A z každé koruny ušetříte 36 haléřů, které byste jinak zaplatili na invalidní dani.

Sestavte si zdravý catering podle své chuti

Catering na eventy i občerstvení do kanceláře sestavíme podle vašich přání. A protože nám s přípravou a balením jídla pomáhají zdravotně postižení, náklady zahrnete do náhradního plnění. Což zaměstnavatel rozhodně ocení. Ozvěte se nám a společně sestavíme catering podle vašich představ.