Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Cocosolis ALOHA Sun Tan & Body Oil Značka: Cocosolis

Kokosová vůně, dokonalé opálení, hedvábná a hydratovaná pokožka.

COCOSOLIS ALOHA Sun Tan Body Oil obsahuje 100% přírodní mix z nejkvalitnějších, za studena lisovaných, BIO másel. Pomáhají při rychlejším vytváření sytého čokoládového opálení, zatímco hydratují a intenzivně vyživují pokožku, čímž jí dodávají hedvábnou jemnost a hladkost.

Přírodní produkt vytvořený z nejkvalitnějších BIO másel lisovaných za studena, vyrobený s láskou a postojem respektujícím přírodu i člověka.

Používejte denně pro pevnější, hladší a pružnější pokožku. Máslo bude pokožku intenzivně vyživovat, zvlhčovat, a dokonce omlazovat, a to a pouze díky síle přírodních másel.

Směs za studena lisovaných másel z: kokosu, jojoby, konopí, sladkých mandlí, avokáda a přírodního vitamínu E.

BIO certifikovaný obsah: 100% přírodní obsah. 98% BIO certifikované, za studena lisované ingredience.

Důležité vědět: Olej neobsahuje UV filtr proti slunečnímu záření. Při vystavení přímému slunečnímu světlu se doporučuje používat v kombinaci s přípravkem proti slunečnímu záření. Výrobek není samoopalující.

Způsob skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě. Neuchovávejte v ledničce. Výrobek při skladování při nízké teplotě ztuhne a poté je nutné jej ponechat při pokojové teplotě, aby změkl.


Pomáhá rychle vytvářet hluboké a dlouhotrvající opálení při zachování vlhkosti pokožky, čímž je měkčí, hladší a pružnější. Používejte na slunci, na pláži nebo v soláriu. Aplikujte na pokožku obličeje a celého těla.

Nanáší se denně, a pokožka bude tak čím dál více pevnější, hladší a pružnější. Intenzivně vyživuje, hydratuje a obnovuje pokožku. Abyste dosáhli optimálního účinku, aplikujte jej okamžitě po sprchování, když jsou póry otevřené a připraveny absorbovat maximální množství složek z čistých surových olejů. Pro dosažení nejlepších výsledků platí pravidlo nanášení, když je pokožka ještě mokrá.

Vynikající pro použití jako masážní máslo s relaxačním aromatickým účinkem.

Používejte také jako masku pro ještě intenzivnější péči o pokožku. Naneste máslo, nechte působit nejméně 30 minut nebo celou noc a poté opláchněte.

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Menu Doprava zdarma Facebook Instagram LinkedIn Hledat Zavřít