Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Rozhovor s mistryní světa v Jetsurfingu

Aneta Šacherová, krásná a inspirativní žena, mistryně světa v Jetsurfingu a přitom skromná osoba. Čím chtěla být jako malá a jaký má pocit, když ji někdo nazve mistryní světa? Na toto a mnohem víc, jsme se jí zeptali..

Rozhovor s mistryní světa v Jetsurfingu

Anet, čím jsi chtěla být jako malá?

Když každá holka chtěla být princeznou, můj sen byla popelářka, která jezdí na stupínku toho super auta nebo letuška. Až jsem byla starší, chtěla jsem dělat moderátorku a být za mikrofonem.


Aneta Šacherová, mistryně světa v Jetsurfingu. Jaký máš, Anet, pocit, když tě takto někdo představí?

Po pravdě mi to trochu trhá uši. Nepřipadám si jako mistryně světa a určitě to sama od sebe někomu při seznámení neříkám. Podle mě je každý v něčem nejlepší, jen se o tom nemluví. Závodím hlavně kvůli respektu, ne kvůli titulu.


Změnil se ti titulem mistryně světa život nebo je to pořád stejné?

Určitě by se změnila moje známka ze Zeměpisu a angličtiny na výbornou. :D Změnily se mi hodně názory a poslední dobou i životní priority. Jelikož jsem často na cestách, vážím si své rodiny a blízkých přátel jako nikdy předtím. Titul jako takový mi neotevřel dveře k nějaké slávě nebo penězům, ale spíše k pokoře a spokojenosti s tím, co jsem měla a mám.


Anet, jak vypadalo tvoje dětství? Vedli tě rodiče ke sportu?

Vždy jsem byla sportovně nadaná, na základce jsem získala několikrát medaili za atletiku, následně i s taneční skupinou vybojovala tituly mistrů Evropy. Naši jsou sporťáci, takže sport jsem měla každý týden a ano, vedli mě k tomu od mala. Baví mě snad vše a to především lyže, snb, motokáry a vše, kde je adrenalin.


Lékaři ti diagnostikovali roztroušenou sklerózu, má to nějaký dopad na tvůj sportovní život? Jak se cítíš dnes?

Jednou jsem nahoře a jednou dole. Dnes zrovna není jeden z nejlepších dní, jelikož moje imunita nezvládá chřipkovou epidemii, tak jsem hodně slabá, ale mým mottem je: Za každým mrakem svítí slunce. Takže už se na to slunce moc těším :-).


Jak ses dostala k Jetsurfingu?

Chodím si štěstí naproti, přijímám výzvy a mám ráda nové věci. Takže když mi manželka od majitele Jetsurfu nabídla, abych pro ně pracovala, neváhala jsem a šla do toho po hlavě.


Čemu se věnuješ mimo Jetsurfing?

Nejvíce mé taneční skupině TAD crew, to je takové moje baby. Tento rok budeme slavit 10 let a moc se nám dle nastavených cílů daří. Pak dostávám i nabídky na moderování akcí a to je momentálně můj nový koníček.
Jaké máš pocity před závodem? Jsi trémistka?

Řeknu si v hlavě, že vyhraju. A pak vyhraju. Důležité je nastavení mysli a pak až je na žebříčku úspěchu technika a kondička. Na závody se vždy těším, protože při tréninku tak silný adrenalin není.


Čeká tě teď v nejbližší době nějaký důležitý závod?

V březnu začínáme první závod sezóny v Abu Zabí. Tento rok nás celkově čekají závody v hezkých destinacích jako Rusko, Čína, Anglie. A samozřejmě Brno, na to se těším nejvíce.


Kdyby sis měla vybrat jeden jediný produkt z našeho e-shopu, který by to byl?

To je velmi těžká otázka, protože by jich bylo víc. Ráda si objednávám Proteinellu a FRIYA drinky. Čemu ale neodolám jsou tyčinky KRIKET.Menu Doprava zdarma Facebook Instagram LinkedIn Hledat Zavřít