Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

8 tipů na vánoční dárky, které nikdy neomrzí

Vánoce se blíží a vy ještě nemáte vyřešené všechny dárky? Máme pro vás tipy na vánoční dárky, které se budou líbit každému!

8 tipů na vánoční dárky, které nikdy neomrzí

1. Něco hezkého na sebe

Měkké dárky sice nemá moc nikdo rád, ale zároveň to jsou dárky, které pak vždy stejně využijeme a je jedno, jestli to jsou ponožky, pyžamo, tričko nebo svetr. Hodně oblíbené jsou stále trička, svetry nebo i ponožky s vánočními motivy, podle nás jsou to věci, které si sami pro sebe málo kdy koupíme, ale naopak nás to potěší, pokud něco roztomile vánočního dostaneme. Hodně moderní jsou také např. trička/mikiny s vtipnými motivy, zároveň si ale dejte pozor, aby to obdarovanou osobu neurazilo.


2. Kosmetika

Ano. I ta tu musí samozřejmě být. Kosmetiku využíváme denně, tak proč neudělat blízkým radost a neobdarovat je právě KVALITNÍ kosmetikou. Nejen u žen je teď oblíbená přírodní kosmetika, kterou najdete i u nás na e-shopu. Doporučujeme např. skvělé přírodní oleje Cocosolis, které máme téměř za poloviční ceny! Další oblíbenou značnou je pleťová kosmetika Soha nebo vlasová kosmetika Arganicare. Toto je kosmetika, která udělá zaručeně radost!


3. Bytové doplňky a textil

Také dárky, které nikdy neomrzí. Tady ale opatrně, jelikož každý máme jiný vkus a ne vše se nám domů může hodit do interiéru. Vsaďte na jednoduché, třeba i jednobarevné doplňky, povlečení, ubrusy apod.


4. Dárkové poukazy

I ty udělají radost, především pokud jsou darované třeba i pro dvě osoby jako zážitek. Může to být poukaz na dobrou večeři, na wellness, masáž nebo třeba do kina.


5. Jídlo a pochoutky

Nikdy, ale opravdu nikdy neurazíte jídlem. Pěkný balíček s KVALITNÍM jídlem (pochoutkami) udělá vždy radost. Velice oblíbené jsou teď zdravé/fit potraviny, které potěší nejen nadšeného sportovce nebo osobu, která si na kvalitní stravě dává záležet. Na našem e-shopu najdete např. kvalitní čokolády MILLÉSIME, oříškové krémy, tyčinky, sušené maso atd. Co třeba vyrobit pěkný balíček právě z těchto různých kvalitních pokrmů?


6. Knihy a diáře

I knihy poteší, ať už je to nějaký román, kuchařka nebo nějaká vzdělávací literatura. Velmi oblíbené jsou různé diáře, např. motivační.


7. Balíčky na míru

Velice dobrý tip na dárek je speciálně na míru pro každého. Co tím myslíme? Např.:

Balíček pro fitnessáka – do velké krabice zabalte zvlášť více menších dárků (legíny, tričko, protein, shaker, tyčinky apod.)

Balíček pro běžce – opět do velké krabice zabalte zvlášť více menších dárků (čelenku, bundu na běhání, kompresní nadkolenky, poukaz na závod apod.). Můžete to pojmout i vtipně a na každý zabalený dárek napsat popisek. Např. zabalit toaletní papír a napsat: ,,Na ty horší běhy!“. Už je na vás, jak to pojmene.

Velice vtipně a zároveň i prakticky, by se dal udělat třeba i balíček pro maminky s malými dětmi :-).


8. Maličkosti

Nikdy neomrzí také pěkný hrníček, čaje, svíčky, náramek nebo např. rámeček s pěknou rodinnou fotkou.


Ať už darujete cokoliv, věříme, že se dárek bude líbit! I tak Vánoce nejsou o dárcích, tak si je především užijte!Menu Doprava zdarma Facebook Instagram LinkedIn Hledat Zavřít